Podsumowanie wakacji w bibliotece
Celem spotkań było umożliwienie maluchom, które zostały na czas wakacji w swoich miejscowościach, spędzenia wolnego czasu w sposób pożyteczny, atrakcyjny i bezpieczny.. W zajęciach oprócz dzieci pochodzących z Gogolina uczestniczyło także rodzeństwo z zagranicy, które przyjechało na .Podsumowanie wakacji Podsumowanie wakacji Centrum Kultury Co prawda jesteśmy już po wakacjach, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Pieszycach, ale postanowiliśmy podsumować trzy tygodnie wspólnie spędzonego czasu.. Podsumowanie wakacji 2016 Drukuj Szczegóły Utworzono: 26 lipca 2016 Tanecznym krokiem w rytmie popularnej "Belgijki" zakończyliśmy dwutygodniowe wakacyjne spotkania w bibliotece.. Biblioteka 1 listopada 2017 27 grudnia 2017 WYDARZENIA 2017.. Z młodymi czytelnikami spotkała się autorka książek dla dzieci Natalia Usenko.. w Centrum Kultury w Zarzeczu odbywały się różne gry i zabawy w ramach wakacji z Centrum Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną w Zarzeczu.. Joachima Lelewela Przejdź do menu; Przejdź do treści serwisu .. (15.10.2020 r.) Filia jest otwarta w godzinach: 12:00 - 18:00.. Na spotkaniu pt. "Czytamy, tworzymy, pieczemy .W dniach 8-12 lipca 2019r.. Zapraszamy!. .PODSUMOWANIE WAKACJI.. Dzięki darowiźnie z Fundacji JSW mogliśmy przeprowadzić zajęcia dla dzieci w wieku 7-14 lat zSerwis internetowy Koszalińskiej Biblioteki Publicznej im..

...Podsumowanie wakacji w bibliotece.

Biblioteka przygotowała różnorodne zajęcia, które pozwoliły na twórcze i czynne zagospodarowanie wolnego .Podsumowanie wakacji w bibliotece Podsumowanie wakacji w bibliotece Przez dwa pierwsze tygodnie wakacji najmłodsi czytelnicy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Brodnicy spędzali wolny czas na zajęciach przygotowanych przez pracowników miejskiej książnicy.W czasie wakacji, oprócz wydarzeń typowo rekreacyjnych, zaproponowaliśmy dzieciom również zajęcia edukacyjne.. Wakacje 2013 roku mamy już za sobą, ale radosny nastrój, dobra zabawa połączona niekiedy z edukacją, spontaniczny śmiech i dziecięcy gwar, który towarzyszył nam przez całe dwa miesiące zachowamy w pamięci do następnego spotkania.. Poza bogatą ofertą wydarzeń.Harcerskie podsumowanie wakacji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławnie [ZDJĘCIA] Tomasz Turczyn 29.07.2018 Zobacz galerię (9 zdjęć)W ciągu 2 miesięcy książnicę odwiedziło 60 dzieci.. Na wakacyjne zajęcia zapisanych było ok. 54 dzieci w wieku od 6 do 13 lat.. Działania biblioteki były bardzo zróżnicowane; były zabawy w czytelni i na świeżym .Podsumowanie wakacji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni Wakacje 2019 roku mamy już za sobą, ale radosny nastrój, dobra zabawa połączona niekiedy z edukacją, spontaniczny śmiech i dziecięcy gwar, który towarzyszył nam przez całe dwa miesiące zachowamy w pamięci do następnego roku..

Gminna ...Podsumowanie wakacji 2012 .

Podczas zajęć dzieci zapoznały się z księgozbiorem, czytały bajki, malowały, robiły kolorowe zakładki do książek i grały w gry planszowe.Podsumowanie wakacji w Bibliotece w Białej.. Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej podsumowała ciekawie spędzone tegoroczne wakacje.. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.Podsumowanie wakacji w bibliotece Z wakacjami niełatwo się rozstać, warto jednak podsumować wydarzenia w jakich dzieci i młodzież z gminy Nowogard mogła udział tego lata.. PODSUMOWANIE WAKACJI .Otwarcie Biblioteki w dniach 1- 27 grudnia 2020 r. W związku z troską o bezpieczeństwo publiczne i potencjalnym zagrożeniem epidemiologicznym odwołane zostają wszystkie zaplanowane wydarzenia kulturalno-oświatowe (spotkania, zajęcia, warsztaty, wernisaże, prelekcje itp.).> Podsumowanie wakacji w Filii Bibliotecznej w Żabinie.. Podczas wspólnych spotkań na dzieci czekały różnorodne atrakcje.. 2 września 2013 Przez Krzysztof Probola 90.. W tym roku najmłodsi czytelnicy bardzo chętnie korzystali z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu, przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im.. 2013-07-15 18:49:43; Gminna Biblioteka Publiczna w Dobryszycach zaprosiła swoich małych czytelników na wakacyjne zajęcia.Gminna Biblioteka Publiczna w Giedlarowej w dniach od 26 czerwca - 31 lipca 2017 r. przygotowała i przeprowadziła cykl zajęć wakacyjnych pod nazwą „Wakacje w bibliotece"..

Zakończyły się wakacyjne zajęcia w bibliotece.

Podsumowanie wakacji w bibliotece [zdjęcia] Za nami wakacje, aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko minął!. Oczywiście wszystko zgodnie z normami i w miarę możliwości przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.. A działo się działo.Odbyło się 16 warsztatów malowania na szkle podczas których powstało ponad 100 obrazów zaskakujących pomysłowością i oryginalnością oraz 8 spotkań, na których dzieci zwykłe koraliki zamieniały w niezwykłe kształty.Podsumowanie wakacji w bibliotece.. Obecnie gdy liczy się szybki dostęp do informacji, biblioteka musi być zasobna i nowoczesna.Podsumowanie wakacji w bibliotece.. Większość zajęć dzięki pięknej pogodzie mogła odbyć się na świeżym .Podsumowanie wakacji w bibliotece.. Fot. MBP Lubaczów.. Miejska Biblioteka Publiczna wraz z 14 bibliotekami wiejskimi tworzy powszechną sieć placówek w powiecie.. Pierwszego dnia uczestnicy wakacji miło spędzili czas na zabawach z chustą oraz …MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im.Stefana Żeromskiego w Zakopanem.. Wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego pt. „Pocztówka z .Podsumowanie wakacji w bibliotece 2017.. Uczestnikami naszych zajęć były dzieci z Gminy Pieszyce w wieku od 6 - 13 lat.Podsumowanie wakacji dla dzieci w bibliotece głównej - fotorelacja Kolejne wakacje w bibliotece za nami..

Wakacje w bibliotece w Dobryszycach.

Wakacje w Filii Bibliotecznej w Białej przebiegały pod znakiem czytania, prac plastycznych, zabaw na świeżym powietrzu i integracji naszych czytelników.. W tym roku biblioteka w Żabinie również zorganizowała dla dzieci różne atrakcje.. Ponad 2000 dzieci odwiedziło w te wakacje Miejską Bibliotekę Publiczną w Tarnobrzegu i uczestniczyło w spotkaniach przygotowanych przez pracowników placówki w ramach akcji „Lato w mieście".. Tegoroczna oferta Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie musiała zostać dostosowana do trudnej dla nas wszystkich rzeczywistości.Podsumowanie "Wakacji w Bibliotece" Drukuj E-mail Wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi cykl spotkań w bibliotece.. Dobiegły końca wakacyjne zajęcia organizowane przez naszą bibliotekę, które odbywały się we wtorki i czwartki od 18 lipca do 17 sierpnia 2017 roku.. Rozpoczęta została komputeryzacja zbiorów bibliotecznych.. .Podsumowanie tegorocznych wakacji w bibliotece 06.09.2019 05:00:00 PAN 1 1107 Limanowa.. Dzięki zaproponowanemu programowi zajęć, dzieci mogły wypełnić swój wolny czas twórczą, a przy tym przyjemną i wesołą zabawą.W Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Łanach Wielkich i Punkcie bibliotecznym w Otoli zorganizowano w miesiącu sierpniu zajęcia dla dzieci pt.. W piątek 1 września laureaci wakacyjnych konkursów w bibliotece odebrali z rąk dyrektora Przemysława Pawlaka nagrody i wyróżnienia.. WAKACJE W BIBLIOTECE.. Strona główna > Filia 9 > PODSUMOWANIE WAKACJI.. Tegoroczne działania ze strony biblioteki przyniosły zamierzone rezultaty, co potwierdzała zwiększająca się liczba dzieci na zajęciach.. Każdego dnia na dzieci czekało wiele interesujących zajęć, na które codzienne przybywało ok. 40 osób.. Ciekawie i kreatywnie; z lekturą, kuchnią, rekreacją i technologią - tak upłynęły minione wakacje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej, dzięki warsztatom, spotkaniom i różnorodnym zajęciom dla młodych czytelników.. Data publikacji: 30 sierpnia 2019 Kategoria: Region, Tarnobrzeg, Wiadomości Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis .. 03 września, 10:48 autor: nchoragwicka wyświetlenia: 1658.. Filia 9 - aktualności .. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia biblioteczne oraz organizowane imprezy.. Skorzystało z nich 18 dzieci, a także kilkoro dorosłych :) Programując ruchy sympatycznego kosmity Scottie'go, uczestnicy doskonalili umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, rozwijali intuicję algorytmiczną i uczyli się rozwiązywania skomplikowanych problemów.CZAS NA PODSUMOWANIE WAKACJI W BIBLIOTECE :-) #wakacjezFundacjaJSW #FundacjaJSW #wakacjewbibliotece Od 22 lipca do 05 sierpnia 2020 r. codziennie w mszańskiej bibliotece odbywały się zajęcia w ramach akcji „Wakacje z Fundacją JSW - z biblioteką multimedialne podróże małe i duże"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt