Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem this photograph was taken at the airport
Zad.4- Wpisz do zdań właściwą formę słów z nawiasów.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Dzięki temu tłumaczenia są jasne i klarowne, pozwalające na naukę w domu i przyswajanie kolejnych działów w języku.. Spróbuj na nie odpowiedzieć.. Uzupełnij każdą lukę, tak aby .. Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) jednym wyrazem z ramki we właściwej formie, tak aby .Uzupełnij schemat i dokończyć rozwiązanie.. 2011-11-13 17:36:48Każde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego lub osobę, która zna go perfekcyjnie.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Uzupełnij luki 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44 Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz .. Uwaga!. 2010-09-06 17:51:16 Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz .. KL.VIZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

... Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.

Zad.5- Wybierz właściwą opcję.. Zdania twierdząceDodaj nowy 1.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Zadania domowe w Zapytaj.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. Na końcu tekstu są pytania.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Najlepszy słownik angielsko-polski i tłumacz angielskiego online.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Z nami poprawisz znacząco swoje oceny z angielskiego!1 Przeczytaj opis ilustracji..

Zad.3- Uzupełnij każdą lukę tekstu jednym wyrazem.

Napisz artykuł na temat tej .A.. Przeczytaj opis ilustracji.. Zad.2- Uzupełnij zdania słowami o znaczeniu przeciwstawnym.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. W każdą lukę możesz wpisaćPrzeczytaj tekst.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Jeśli używamy czasownika "to be" - "być" (formy przeszłe to was/were), wtedy szyk zdania wygląda następująco: Podmiot + was/were + reszta zdania np.:EX8 Przeczytaj i odgadnij wielkanocną zagadkę (riddle) EX.9 Popatrz na zdjęcie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Jednym z największych dramatopisarzy w dziejach świata był Sofokles (1), który już jako szesnastoletni chłopiec był przewodnikiem chóru (2) i śpiewał pieśń ku czci Apollina (3), gdy Grecy odnieśli słynne zwycięstwo w bitwie pod Salaminą (4), a w wieku 29 lat pokonał w agonie samego Ajschylosa (5), co zadziwiło wszystkich (6 .Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie - system zbierania danych: Proszę przejść do strony OKE i wybrać odpowiedni formularz.strony OKE i wybrać odpowiedni formularz.W naszej bazie zadań, którą zgromadziliśmy dla każdego potrzebującego pomocy w nadrobieniu materiału, znajdują się podręczniki używane aktualnie na lekcjach, zeszyty ćwiczeń, karty pracy i rozwiązania z historii, a także arkusze maturalne..

Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zadanie 3.3.. Budowa zdania w czasie Past Simple zależy od tego jaki stosujemy czasownik.. Ćwiczenia online: 1 To ćwiczenie rozwija się z różowego paska, z napisem Games, poniżej wszystkich przykładów.Zad.1- Uzupełnij zdania brakującym wyrazem.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zasady dotyczące pisowni rz i ż. Rz piszemy, gdy w wyrazach wymienia się na r, np.: rowerzysta - rower, na komputerze - komputer, dworzec - dworca.. Rz piszemy w .. Zrozum.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Uzupełnij każdą lukę (1-4), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Pomoc w zadaniach z historii.Opis czasu Czas Past Simple opisuje przeszłe zdarzenia dokonane i nie ma związku z chwilą obecną.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .Przeczytaj pary zdań 1-5.. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.Uzupełnij każdą lukę (1 4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Odrabiamy.pl to nie tylko portal learningowy, ale i praktyczna aplikacja, dzięki której usprawnisz rozwiązywanie zadań domowych.W naszej bazie znajdziesz większość przedmiotów szkolnych i przypisane do nich setki aktualnych podręczników, z których .Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (1.-4.)..

Zapisz po jednym wyrazie, który uzupełnia każda lukę.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt