Opis swojego pokoju po niemiecku
Nam łóżkiem i komodą wiszą trzy obrazki.. W kilku zdaniach opisz swój pokój (można wymyślić).. Jeśli chcesz stworzyć własny opis domu po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis pokoju po niemiecku, opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na testach językowych czy egzaminach.. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Niemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju?. Język polski 2021-01-21 20:56:02; 1.Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Na scianach wisza moje 4 kolumny.. Opis pokoju w języku angielskim i polskim 150 słów.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. O 7.20 ubieram się i jem śniadanie.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Na podlodze lezy duzy, niebieski dywan.. Na środku stoi stół z dwoma starymi, ale wygodnymi fotelami.. Obok biurka jest duży balkon i dużo kwiatków.. Pomocy !. Lubię swój pokój.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Po lewej stronie biurka stoi monitor, a po prawej stoi moja lampka.Na przeciwko biurka stoi szafa, obok regal na ksiazki..

Opis pokoju po Niemiecku.

Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. Nad stołem wisi lampa.. O godz. 14.15 przychodzę .Opis pokoju po niemiecku - mein Zimmer 23 czerwca 2010 Odsłon: 75 520 15 komentarzy.. Opis pokoju; Opis dnia; .. Na podstawie opisu pokoju można ocenić znajomość odmiany niemieckich rodzajników przez przypadki.Opis pokoju !. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Zastosuj różne językowe środki wartościowania zgodne z twoją intencją.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa] opis; pokój; .. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Pod oknem stała by czarna sofa z wielkimi poduszkami .Koło łóżka była by komoda z lampą a na ścianie koło drzwi wisiał by duży telewizor.Opis pokoju po niemiecku.. O 7.45 idę na piechotę do szkoły.. ;) Mój wymarzony pokój jest zielony.. poleca 80 % .. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU ..

Opis po niemiecku .

Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.No to zaczynamy : ) !Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Po prawej jest łóżko, komoda i tapczan.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Następnie myję się, myję swoje zęby oraz czeszę włosy.. opis pokoju po niemiecku 2014-03-08 11:42:16; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Na podłodze był by brązowo - beżowy dywan.. Naprzeciwko drzwi stoi moje biurko z krzesłem.. Bardzo lubie sluchac muzyki w swoim pokoju.Przykładowy opis pokoju po niemiecku.. Może nią być np. ocena pozytywna lub negatywna..

Przykładowy opis pokoju.

Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Next Post Opis nauczyciela po niemiecku.Ogłoszenia o tematyce: opis pokoju po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. W godzinach 8-14 mam lekcje.. zadanie dodane 9 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Karolina12fr (10) [Szkoła średnia]Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. a następnie swoje wrażenia związane ze sceną z obrazka: (np.Pomieszczenia po niemiecku .. pokój - das Zimmer, - .. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.Opis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt