Opis ulubionego obrazu po niemiecku
Nie musi być idealnie zrobione byle by nie było z translatora.. "opis obrazu, opis obrazka, opis zdjęcia" po niemiecku .. Jest cała czarna i ma długie uszy.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. 6 posty(ów) • Strona 1 z 1. niemieckiisthebest » 30 Lis 2010, 18:48 .. Opis swojego pokoju.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Nie znaleziono dokładnego tłumaczenia wpisanej frazy.. Przygotowałam dla Was zbiór wyrażeń potrzebnych do jego opisu, dzięki którym Wasza wypowiedź będzie spójna i bogata pod względem językowym.. Tak naprawdę, zwroty, które zaraz poznacie przydadzą Wam się nie tylko na maturze, lecz również podczas innych egzaminów, certyfikatów .Opis ulubionego obrazu Podobne tematy.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Przyda się na maturze i egzaminach językowych.. Mam królika który wabi się Maja.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Tu rozwiążesz swoje problemy związane z językiem niemieckim.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Opis pokoju po niemiecku - mein Zimmer 23 czerwca 2010 Odsłon: 75 492 15 komentarzy..

Przykłady użycia - "obraz" po niemiecku.

Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia.. 16 czerwca 2010 Odsłon: 454 240 100 komentarzy.Zajmiemy się dziś częścią ustną egzaminu, w której skład wchodzi między innymi opis obrazka.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. w lato lubi przebywac na dworze.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po .Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Maja biega zawsze po domu.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. uwielbia jeść marchewkę i jabko.. opis obrazu (też: opis obrazka, opis zdjęcia) volume_up.. Opublikowano 18th January 2014, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .opis obrazu {męski} volume_up.. A ja dzisiaj postanowiłam podzielić się z Tobą zwrotami, które mogą przydać się.. Co znaczy i jak powiedzieć "opis" po niemiecku?. Bildbeschreibung {f.} PL jakość obrazu {żeński} .. Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami.. Bildbeschreibung {f.} PL jakość obrazu {żeński} .. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego..

Przykład opisu po niemiecku.

Za napisanie oczywiscie naj.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'opis obrazu' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.tagi: matura niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis obrazka, opis obrazka niemiecki, opis obrazka zwroty, matura ustna niemiecki, Bildbeschreibung, opis obrazka matura.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Sprawdź tłumaczenia 'opis obrazu' na język Niemiecki.. prosze przetłumaczyć też na polski :) ok. 5 zdań Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-02-21 18:37:50Przykłady użycia - "nauczyciel" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być .Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Słówka i zwroty potrzebne do opisu obrazka w języku niemieckim.. Lubię go i rozumiem.. Błagam pomóżcie.. Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Opis nauczyciela po niemiecku proszę o przetłumacznie ..

Przykłady użycia - "obrazy" po niemiecku.

Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Przykład opisu po niemiecku.. Autorem obrazu " Mona Lisa " jest Leonardo da Vinci.. Poniżej prezentujemy tłumaczenia poszczególnych wyrazów.Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. Był wszechstronnie uzdolnionym Włochem (malarz.. poleca75%Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Matury już w pełni.. Artysta urodził się 15 kwietnia 1452 w Toskanii, a zmarł 2 maja 1519 w Amboise we Francji.. Może być zmyślone Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Ania25 24.5.2010 (21:26) Opisz z kim , z jakiej strony graniczy Polska - PO .Mój ulubiony sport - opis.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.opis obrazu {męski} volume_up.. Opis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać.. Błagam opiszcie dowolne święto(ślub, urodziny, wielkanoc, karnawal) w kilku zdanaich po niemiecku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Hej:) Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.opis - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..

Oczywiście po niemiecku.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt