Napisz pytania i krótkie odpowiedzi zad 2 str 5
Od 1 do 1 z 1 .zad 4 str 7 english plus1 popatrz a fotografie i napisz pytania oraz krótkie odpowiedzi na 1 obrazku jest pies na 2 obrazku biórko a na nim komputer i 1 plecaki na 3 obrazku laptop i cena laptopa 10, 000 euro na 4 obrazku gry komputerowe (chyba) na 5 obrazku tablica a na niej 2+2=4 1._____ it small ?. Temat: Wykrzyknik- znak pełen emocji!. Podręcznik str. 97, zad.. 1.Przepisz do zeszytu „Nową wiadomość"(str.191) 2.Wykonaj ćwiczenia 2 i 3 , str. 192Zad.. Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. Język .Zad.2- uzupełnijcie zdania tak jak w przykładzie.. Dzisiejszy temat oznacza: Zjadłeś moje ciasteczka!. Pamiętaj o wyrazach łączących logicznie zdania (np. wtedy, dlatego, potem, natomiast, mimo to itp.).. byłe jakie daje n znaczy sie że maja byc 3 zdania twierdzące 3 pytajace i 3 przeczace .. Aby odpowiedzieć na pytanie w Present Simple, możemy użyć krótkich odpowiedzi.. Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi formami do, does, don't i doesn't.. 1 (wybierz słowo, które nie pasuje), 2 (policz ile jest zwierząt), 3 (uzupełnij przymiotniki), 4 ( na podstawie tekstu napisz przeczenia), 5 (napisz pytania i krótkie odpowiedzi), 7 (napisz dyktando), 8 ( wybierz poprawną odpowiedź) Wtorek 19.05.2020.. Coraz więcej przypadków zakażenia notowane jest również w Polsce.. Klasa 5, język polski, od 4 maja..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

Angielski, napisz 3 zdania twierdzące pytające i przeczące w czasie past continuous ?. Wykonaj zad.. TEMAT 3: Wskazówki dla przemawiającego.. Przeczytaj wyczerpujący opis tworzenia przeczeń i pytań w czasie Present Perfect z wykorzystaniem operatora have/has.. Zeszyt ćwiczeń: zad.. Swoją wypowiedź możesz zapisać tutaj lub w zeszycie.Odpowiedzi na zad.. Czy wiemy kiedy zjadł?. 4 W każdym pytaniu wybierz poprawne słowo a następnie zapisz krótkie odpowiedzi.. 2 (napisz zdania, które wypowiada Sam-mają być zaprzeczeniem zdań Hanny); Zad.. Zad.2 dopasuj czasowniki do .W zad 3 - napisz właśnie czas przeszły, czyli 2 kolumnę podanych czasowników.. Użyj czasu Present Perfect.. Posłuchaj nagrania i udziel krótkich odpowiedzi, str. 80/4: uzupełnij dialog odpowiednią formą czasownika BE w przeszłości.. Otwieramy podręcznik na str. 83.. Rozwiązuj.. Spójrzmy na przykłady:Angielski, napisz 3 zdania twierdzące pytające i przeczące w czasie past continuous ?. zadanie 4 str 114 wir smart 2 poziom rozszerzony .. napisz o tym wydarzeniu, opisz zainteresowania.. ( w czasie present simple) Zad.3- napiszcie pytania i krótkie odpowiedzi w czasie present simple(używając do lub does) tak jak w przykładzie..

4 Napisz pytania i odpowiedzi w czasie przeszłym.

Napisz pełne zdania w zeszycie.. W ćwiczeniach str 65 zad 1,2,3 i useful.3.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Zad.4 Przeczytaj dialogi i popraw 5 błędów Zad.6 Przeczytaj dialog a następnie napisz dwa podobne dialogi w zeszycie, użyj pomysłów z ramki.. 2014-02-26 19:33:43Materiał składa się z sekcji: "Rodzaje wypowiedzeń".. I zeszyt.. Zadania online (dla wszystkich)Zad.2/str.68 Napisz krótkie odpowiedzi na pytania.. Podręcznik str. 97, zad.. W zad 4 mam przypomnienie w tabelce jak tworzymy pytania, czyli did na początku, potem osoba i czasownik w bazowej formie.. Tematem lekcji jest tworzenie pytań, krótkich odpowiedzi oraz przeczeń w cza.str.. 80/2: uzupełnij zdania negatywną formą czasownika BE w przeszłości, str. 80/3: napisz pytania w zeszycie używając was/were.. W tym miejscu zbieramy wszystkie najważniejsze pytania i odpowiedzi, dotyczące zarówno ochrony przed zachorowaniem, jak i postępowania w przypadku zakażenia .- napisz instrukcję dotyczącą kolejnych etapów tworzenia obrazów - ćwiczenia, zad.2 str.9; - przeczytaj tekst informacyjny z podręcznika na str.46/47; - odpowiedz na pytania z załącznika i zapisz odpowiedzi w zeszycie( odeślij zadanie do nauczyciela);Wykorzystaj swoje odpowiedzi, tworząc krótki, spójny tekst opowiadający o przygodzie osiołka..

5 Ułóż pytania w czasie Present Perfect.

Odpowiadając przecząco należy również zaprzeczyć do lub does słowem not.Jak utworzyć pytania i przeczenia w czasie Present Perfect?. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy do nauki z serwisem Szlifuj swój angielski.Zad.4/str.94 Ułóż pytania do zdań 1-6 i napisz krótkie odpowiedzi w czasie present perfect.. (wyślij na Teams).. Topic: My perfect pet - reading skills.Lekcja języka angielskiego dla uczniów klasy V w ramach innowacji pedagogicznej.. PAMIĘTAJCIE ABY WYKONAĆ PRACĘ DOMOWĄ NA KARCIE PRACY (dostępnej na podanym wyżej linku) I ODESŁAĆ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.. Odpowiedzi przeczące: No, there isn't.. W każdym pytaniu użyj 'ever'.Koronawirus SARS-CoV-2, wywołujący chorobę COVID-19 dotarł już do większości państw na świecie.. 3 Przyjrzyj się ilustracjom.. Rozwiązań 0 z 2. punktów za rozwiązanie do 8.. Str.58 Zad.1 dopasuj przedmioty do obrazków,odpowiedzi zapisz w zeszycie-dopisz polskie tłumaczenie.. Zapisz temat.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wykonaj zad 3 str 91 z podręcznika.. 3.Napisz 10 zdań na temat miejscowości w której mieszkasz-prześlij zdjęcie..

Napisz w zeszycie pytania i krótki odpowiedzi twierdzące i przeczące.

Wiedząc to zróbcie zadanie 5 - ułóż pytania i daj krótkie odpowiedzi.. 3 (utwórz pytania i na nie odpowiedz) Proszę przepisać całe zdania do zeszytu.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub have albo to be).. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-06-09 13:54:59Przeczytaj maila od Mii i odpowiedz na jej pytania .. Podręcznik str. 97, zad.. 2012-12-12 18:50:46 Napisz krótkie zdanie po angielsku 2011-01-12 15:43:57 napisz pytania z przymiotnikami w stopniu wyższym .następnie napisz zgodnie z prawdą krótkie odpowiedzi .. 1 (przyporządkuj do siebie połowki zdań-bardzo prosze aby dzieci przepisały całeNapisz pytania i krótkie odpowiedzi.. ZADANIA DLA UCZNIA: Przeczytaj informacje z podręcznika s. 300/321 nt. zasad kompozycji przemówienia.Odpowiedzi do książki ćwiczeń, str.50: Zad.1 2 chop 3 add 4 mix 5 bake 6 slice.. Krótkie odpowiedzi z "there is/are" tworzymy następująco: Odpowiedzi twierdzące: Yes, there is.. 4 str 91 z podręcznika.. Aby to zrobić, do słowa Yes lub No dodajemy osobę oraz odpowiednią formę czasownika posiłkowego to do.. NieZnanaBaba0 rozwiązanych zadań.. 10 pkt 19.12.2020 (02:20) Język Niemiecki klasa 5 Str 23 zad 8 ćw Dopisz brakujące literyZad.2 Pzreczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania w zeszycie.. Zad.4- patrząc na obrazki napiszcie zdania twierdzące lub przeczenia( w czasie present continuous) tak jak w przykładzie.Plik napisz pytania i krotkie odpowiedzi zad 4 str 37.zip na koncie użytkownika goldsword12000 • Data dodania: 20 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podręcznik str. 104 ćw.. 1 (popraw podkreślone wyrazy, napisz poprawne zdania); Zad.. Wykonaj zadania interaktywne, aby utrwalić pytania:Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt