Napisz cos o swojej rodzinie po niemiecku
Czasami myje garnki.. 2010-02-06 09:54:47 Poszę o pomooc.. Odkryj tutaj Kurs Mistrza Gramatyki.. Ich bin Sylwia Koch.. Co tydzień podlewam kwiaty.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. Polish Wśród grup kontaktów możesz mieć także grupy Znajomi, Rodzina i Współpracownicy.Święta Bożego Narodzenia po niemiecku.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Każdej informacji należy poświęcić oddzielny akapit, mieszcząc się w 2-3 zdaniach.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćIch bin (wpisz swoje imię) Ich komme aus Polen Ich wonne (wpisz swoją miejsowość) Ich bin (ile lat) jahre alt Ich mag kino und computer spielen Meine Lieblings-Schulfach ist (wpisz ulubiony przedmiot) Meine Lieblingsfilm ist (ulubiony film wpisz) Zaczęłam.. dalej napisz co robisz w wolnym czasie itp. Bo nie wiem co ja mam pisac jak to ma być o Tobie.Już o 7 wstaję.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. O 19 wracam do domu.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. .Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Robię zakupy i myję akwarium.To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Chodzę z psem na spacer.. Poland_123 4 miesiące temu.. 12 i wszystkich trzeba spróbować.. Po szkole odrabiam lekcje.. Jak sama nazwa nam mówi, nie ma potrzeby używania w nim języka formalnego, można więc spokojne posługiwać się mową potoczną oraz skrótami.Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. 🙂 3.9 / 5 ( 54 votes )PS.oczywiście opisałam ci moją rodzinę tylko na przykład (ale dodaj jeszcze co lubi babcia,dziadek,wujek,ciocia robić).Niestety po niemiecku ci nie napiszę chyba że tu : a potem sobie sprawdzisz czy dobrze (to jest o wiele lepsze od tłumacza google) ;)Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Ta forma wypowiedzi z pozoru wydaje się prosta, lecz warto pamiętać, że składają się na nią elementy m.in. wiadomości, zaproszenia, opowiadania, opisu, recenzji oraz umiejętności wyrażania opinii.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Naszym zadaniem jest przekazanie informacji, których na maturze jest 4, w formie wpisu na bloga.. Wszyscy razem śpiewają kolędy.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.

Skomentuj.. Z góry dziękuję !Przykłady użycia - "rodzina" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Ważne, aby nie tylko napisać samą informację, ale również ją rozwinąć, za co zdobywamy cenne punkty.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaQuiz o rodzinie po niemiecku.. W Polsce nie je się w Wigilie mięsa, lecz ryby i inne potrawy.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. (np. mama gotować, 1. brat grac w piłkę,2.grać w unihokeja ) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 13 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło.. Prezenty przynosi Mikołaj.. Fabian tak opisuje swoją rodzinę: Najbardziej czaso- i nerwo-oszczędny kurs gramatyki w sieci, z którym błyskawicznie wniesiesz Twój niemiecki na wyższy poziom.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom..

Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie ...Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.

o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~List nieformalny po niemiecku, znany również jako list prywatny, jest rodzajem listu, który się pisze do znajomych, członków rodziny, przyjaciół.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Jem śniadanie i się ubieram.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. Powinno ich być min.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt