Opisz centrum handlowe po angielsku
opis handlowy.. Największą zabawę mają dzieci.Przykłady użycia - "centrum handlowe" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Właśnie wróciłaś z otwarcia nowego centrum handlowego w twoim mieście.. w opisie powinny być zawarte informacje o tym dlaczego lubisz to miejsce co tam można robić i z kim tam spędzasz czas.Opisz swój ulubiony sklep/ulubione centrum handlowe.. - Tylko się rozglądam.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - Szukam spódnicy.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. W e-mailu do kolegi lub koleżanki:-napissz dlaczego zdecydowałaś się tam pójść-opisz atrakcje przygotowane dla pierwszych klientów-wyraź swoje zdanie na temet nowo otwartego centrum,uzasadniając swoją opinię.. Definicja .. (tłum.). galeria handlowa American English .. którą zrobił było otwarcie centrum handlowego.). Podpisz się jako XYZ.. Chciałbym dziś pójść na zakupy.. centrum handlowe - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Dokładnie opisać produkty kompensacyjne, podając zwykły opis handlowy lub opis taryfowy.Centrum Euro Info centrum finansowe Centrum firmy Microsoft ds. ochrony przed złośliwym oprogramowaniem centrum fitnessu centrum handlowe Centrum handlowo-rozrywkowe Sfera centrum handlowo-usługowe centrum handlu gazem centrum historyczne centrum hurtowe centrum informacyjne Centrum Innowacyjnych Aplikacji Komputerowych centrum interwencyjne centrum kliringowe centrum kompetencyjneshopping centre - centrum handlowe sports shop - sklep sportowy stall - stragan, stoisko stationer's - sklep papierniczy supermarket - supermarket superstore - hipermarket sweet shop - cukiernia tobacconist's - sklep z artykułami tytoniowymi toyshop - sklep z zabawkami video shop - wypożyczalnia kaset wideocentrum handlowe - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

5.Martwe centrum handlowe po angielsku .

Mapa największe oceanarium Południowo-wschodniej Azji jest również jednym z jego najbardziej imponujący.. Wieczorem, po zmierzchu na placu przed budynkiem ciągle jest dużo ludzi którzy odpoczywają oglądając fontannę i słuchając muzyki.. - W czym mogę pomóc?. Parking dla 500 samochodów.. Pozdrawiam :)Tłumaczenie słowa 'galeria handlowa' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.shopping centre - centrum handlowe sports shop - sklep sportowy stall - stragan, stoisko stationer's - sklep papierniczy supermarket - supermarket superstore - hipermarket sweet shop - cukiernia tobacconist's - sklep z artykułami tytoniowymi toyshop - sklep z zabawkami video shop - wypożyczalnia kaset wideoManila Park oceaniczny - oceanarium z marine-themed centrum handlowe i hotel.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Oto jest!. Pierwszym centrum handlowym w Warszawie była Panorama otwarta w 1993 przy al.. Musisz tu być!. Wytryski fontanny zsynchronizowane są z muzyką, cały program trwa kilka minut.. @wikidata Tłumaczenia pośrednie.. nieduże centrum handlowo-usługowe, galeria handlowa .Tłumaczenie słowa 'centrum rekreacji' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

Opisz kręgielnie i centrum handlowe po angielsku.

Godziny otwarcia: Pn - Pt 9:00 do 22:00.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Jest tutaj ponad 200 sklepów, kino, kawiarnie, restauracje oraz dwie kręgielnie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Napisz e-mail po angielsku 50-100słów.. (tłum.). Polish Teraz to 6 akrów pustki, czekające na budowę nowego centrum handlowego .Największe centrum handlowe na świecie to New South China Mall o 659 tys. m² powierzchni sklepowej.. Czy może mi pani pomóc w robieniu zakupów?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - Chciałbym obejrzeć dżinsy.I'd like to look at some jeans.. Polish Absolutorium za rok 2005: Centrum Tłumaczeń Organów Unii Europejskiej (głosowanie)"galeria handlowa" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "galeria handlowa" po polsku .. opis handlowy, .Przykłady użycia - "centrum" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W Polsce.. Nowe centrum handlowe - „Shopping Space" - w końcu otwarte.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Definicja .. (My chodzimy na zakupy do pasażu handlowego.). (tłum.). ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa warunki handlowe w słowniku online PONS!.

Martwe centrum handlowe.

Co znaczy i jak powiedzieć "centrum handlowe" po angielsku?. Polish Oto praca wykonana z metalu i ogniw łańcucha w Santa Monica - małe centrum handlowe .Opisz swoj ulubiony sklep/centrum handlowe o angielsku.. To miejsce stało się takim sukcesem, że teraz przejęto już centrum handlowe po drugiej stronie ulicy.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. W jakich godzinach są otwarte sklepy?. Napisz gdzie sie znajduje, co mozna w nim kupic i dlaczego lubisz w nim przebywac.IfYouWantToKnow.. Definicje, oznaczenia i opisy handlowe dotyczące niektórych sektorów i produktów.. (tłum.).Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt