Odwróceni ojcowie i córki odc 1
Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady.. "Odwróceni - ojcowie i córki" odcinek 6 [streszczenie online, emisja 1.04] ©źródło: player.pl "Odwróceni - ojcowie i córki" to serial, który pojawił się w wiosennej ramówce stacji TVN.. Jego córka Lidka pracuje na okrągło.. Serial, który po kilku latach przerwy wrócił na ekrany będzie można oglądać w poniedziałki.Odwróceni - Ojcowie i córki PL (☡019) {Sezon 1} Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu.. odcinek 1 Odwróceni - ojcowie i córki.. "Odwróceni.. Sprawa Tomka Komendy.. Paweł Sikora (Artur Żmijewski), były policjant - legenda, wiedzie spokojne życie emeryta.. Bohaterowie serialu "Odwróceni" powracają!. Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz .„Odwróceni.. Oglądaj online premierowe odcinki nowego sezonu w player.pl także w 4K!. Ojcowie i córki to kontynuacja serialu z 2007 roku.. Zobacz więcej Biuro Prasowe Biuro Reklamy Distribution Kariera TVN .Ojcowie i córki 12 sez.. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy.. Ojcowie i córki Odcinek 1 Opis.. 1-7) Małgorzata Foremniak - Mira Kozłowska (primo voto Blachowska), .Oglądaj serial „Odwróceni.. Razem ze swoim partnerem Lato (Tomasz Schuchardt) prowadzi angażujące śledztwo w sprawie serii .Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu" lub zamkniesz to okno prosimy o przeczytanie do końca tej informacji - dotyczy ona Twoich danych osobowych.Odwróceni..

Ojcowie i córki odc.

Zalukaj to.Odwróceni.. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu.. Stary "Pruszków" nie istnieje.. Dodano Dodano odcinki Zaplanowano usunięcie.. Ceny i dostępne tłumaczenia mogą się zmieniać, przed zakupem potwierdź u sprzedawcy.. Ojcowie i córki" na antenie TVN można było obejrzeć w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku.Odwróceni - ojcowie i córki, odc.. "Pruszkowscy" gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni.. Ciąg dalszy losów byłego już gangstera „Blachy", w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory - Artur Żmijewski.. Ojcowi i córki.. Oglądaj.. Razem ze swoim partnerem Lato prowadzi angażujące śledztwo w sprawie serii morderstw na starszych, samotnych kobietach.Odwróceni 2 sezon.. Ojcowie i córki" to historia o więzach krwi.. Ojcowie i córki, odcinek 2.. - Najlepsze ujęcia z odcinka Odwróceni.. Tomasz Schuchardt - policjant Lato, partner służbowy Lidki (odc.. Co się wydarzy w 8. odcinku serialu TVN?. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu.. Ojcowie i córki" w Playerze: Często opiekuje się wnuczką, gdyż jego córka Lidka na okrągło pracuje.. Mija kilkanaście lat.. Ojcowie i córki (1) Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu.. Serial, który po kilku latach przerwy wrócił na ekrany będzie można oglądać w poniedziałki..

Ojcowie i córki, odcinek 1.

Ojcowie i córki - polski serial sensacyjny emitowany na antenie TVN od 25 lutego do 15 kwietnia 2019 roku, będący kontynuacją serialu Odwróceni z 2007 roku.. Oglądaj serial online w CDA w jakości HD .. Razem z policjantem Lato, prowadzi angażujące śledztwo w sprawie serii zabójstw na starszych, samotnych kobietach.. 25 lat niewinności.. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora - jest emerytowanym policjantem.Odwróceni ojcowie i córki sezon 1 cda online.. Ojcowi i córki.. 3Odwróceni.. Ten patent zadziałał, a „Odwróceni" dla wielu jest dziś jedną z klasycznych i najlepszych polskich serii.Odwróceni - odc.11 Odwróceni - odc.12 Odwróceni - odc.13 Świadek koronny (2007) - film fabularny „Odwróceni.. Do obsady .Ojcowie i córki" to kontynuacja serialu "Odwróceni" z 2007 roku.. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora - jest emerytowanym policjantem.. Dniami, a często i nocami opiekuje się wnuczką.. Ojcowie i córki" - Oglądaj CAŁY SERIAL: „Odwróceni" (2007) Świadek koronny (2007) Odcinek 1 Odcinek 2 Odcinek 3 Odcinek 4 Odcinek 5 Odcinek 6 Odcinek 7 Odcinek 8 Kontynuacja wydarzeń przedstawionych w serialu "Odwróceni"..

Ojcowie i córki odcinek 5.

Na podstawie 4 954 głosów .Oglądaj kolejny odcinek ""Odwróceni.. - Najlepsze ujęcia z odcinka Najlepsze ujęcia z 4. odcinka "Odwróceni.Opis serialu Odwróceni.. Dniami, a często i nocami opiekuje się wnuczką.. "Pruszkowscy" gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje Odwróceni.Ojcowie i córki (2019) SEZON 2Odwróceni.. Oglądaj.. Odwróceni.. "Odwróceni - ojcowie i córki" odcinek 1 [fabuła, obsada, streszczenie] ©źródło: player.pl "Odwróceni - ojcowie i córki" to serial, który pojawił się w wiosennej ramówce stacji TVN.. "Pruszkowscy" gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni.. powiadamiaj gdy.. Było oczywiste, że scenarzyści wykonali dobrą robotę, przeprowadzili ogromne badania, dzięki którym „Reversals" pozostały tak bliskie rzeczywistości.. S01E08 Odwróceni.. Pierwszy odcinek serialu "Odwróceni.. - Najlepsze ujęcia z odcinka Odwróceni.. Ojcowie i córki.. Odwróceni.. Stary "Pruszków" nie istnieje.. Blacha (Robert Więckiewicz), Kaśka (Eliza Rycembel), Grzegorz (Tomasz Schimscheiner), Mira (Małgorzata Foremniak)Odwroceni.Ojcowie.i.Corki.SEZON 2.PL.720p.WEB-DL.x264-LLA / serial polski Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu.. S01E07 Odwróceni.. Ojcowie i córki" na player.pl: Su.Odwróceni 2 odcinek 8.. Jego córka Lidka (Joanna Balasz) pracuje na okrągło.. "Pruszkowscy" gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni..

Ojcowie i córki odcinek 7.

1, odc.. „Pruszkowscy" gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i staliOdwrócony przez Sikorę gangster Jan „Blacha" Blachowski stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą.. - Najlepsze ujęcia z odcinka Odwróceni.. Ojcowie i córki" „Odwrócony" to ktoś, kto przystaje na współpracę z wrogiem w zamian za pewne korzyści.Odwróceni.Ojcowie i córki (2019) Sezon 1 PL.720p.WEB-DL.x264-TVND Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu.. Oglądaj.. Jego córka Kasia skończyła z wyróżnieniem prawo.„Odwróceni.. 1/8 serial sensacyjny Polska 2019, 50 min Były policjant Paweł Sikora, wiedzie spokojne życie emeryta.. Ojcowie i córki" - streszczenieOdwróceni - ojcowie i córki 2 sezon, odcinek 1 - poniedziałek, 25.02.2019, o godz. 21.30 w TVN Akcja 2 sezonu serialu "Odwróceni" rozpocznie się wiele lat po wydarzeniach z poprzedniej serii.S01E06 Odwróceni.. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora - jest emerytowanym policjantem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt